LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Public
te: బహిరంగ

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: comment
te: వ్యాఖ్య
