LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Public
ar: عام

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Comments
ar: التعليقات

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Host
ar: المستضيف

en: comments
ar: تعليقات

en: comment
ar: تعليق
