LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Public
de: Öffentlich

en: Read more
de: Weiterlesen

en: Comments
de: Kommentare

en: Password
de: Passwort

en: comments
de: Kommentare

en: Your site name
de: Name Ihrer Website

en: Cut Text
de: Text ausschneiden

en: Custom header
de: Benutzerdefinierte Kopfzeile

en: Not active
de: Nicht aktiv

en: comment
de: Kommentar
