LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Public
et: Avalik

en: Read more
et: Loe edasi

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Password
et: Parool

en: comments
et: kommentaarid

en: comment
et: kommentaar
