LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Read more
hi: आगे पढ़ें

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Host
hi: होस्ट

en: comments
hi: टिप्पणियाँ

en: comment
hi: कमेन्ट
