LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Public
ka: საჯარო

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Password
ka: პაროლი

en: Host
ka: ჰოსტი

en: comments
ka: კომენტარები
