LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Public
ne: सार्वजनिक

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Host
ne: होस्ट
