LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: Password
oc: Senhal

en: Host
oc: Òste

en: comments
oc: comentaris

en: comment
oc: comentari
