LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Password
fa: رمز

en: Host
fa: میزبان

en: comments
fa: نظر‌یات

en: comment
fa: نظر
