LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Comments
ro: Comentarii

en: Password
ro: Parolă

en: Host
ro: Gazdă

en: comments
ro: comentarii

en: comment
ro: comentariu
