LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Public
sk: Verejné

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: Password
sk: Heslo

en: Host
sk: Hostiteľ

en: comments
sk: komentáre

en: comment
sk: komentár
