LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Host
ta: புரவலன்

en: comments
ta: கருத்துகள்

en: comment
ta: கருத்து
