LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Host
th: โฮสต์

en: comment
th: ความคิดเห็น
