LiveJournal CrossPoster (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Public
tr: Açık

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Password
tr: Parola

en: Host
tr: Sunucu

en: comments
tr: yorumlar

en: Your site name
tr: Site adınız

en: comment
tr: yorum
