Local Actions (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ
