Local Actions (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Link path
el: Διαδρομή συνδέσμου
