Local Actions (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Link path
et: Lingi teekond
