Local Actions (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Link path
fi: Linkin polku
