Local Actions (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Link path
he: נתיב הקישור
