Local Actions (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Delete
is: Eyða

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista
