Local Actions (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Delete
it: Elimina

en: Weight
it: Peso

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Link path
it: Percorso del link
