Local Actions (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika
