Local Actions (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Link path
pt: Caminho da ligação
