Local Actions (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Delete
sv: Radera

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Link path
sv: Sökväg för länk
