Local Actions (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Link path
th: พาธลิงก์
