Local Actions (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں
