Local Actions (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ
