Local Actions (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar
