Local Actions (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Link path
az: Bağlantı linki
