Local Actions (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць
