Local Actions (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Weight
bg: Тегло

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази
