Local Actions (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Delete
bs: Briši

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Link path
bs: Putanja linka
