Local Actions (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç
