Local Actions (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Link path
cs: Cesta odkazu
