Local Actions (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Delete
cy: Dileu

en: Weight
cy: Pwysau

en: Name
cy: Enw

en: Save
cy: Cadw
