Local Actions (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Link path
da: Linksti
