Local Actions (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Delete
de: Löschen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: Link path
de: Linkpfad
