Local Actions (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu
