Local Actions (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Delete
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Link path
es: Ruta del enlace
