Local Actions (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde
