Local Actions (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Link path
fa: آدرس پیوند
