Local Actions (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Delete
fr: Supprimer

en: Weight
fr: Poids

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Link path
fr: Chemin du lien
