Local Actions (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Link path
gl: Ruta da ligazón
