Local Actions (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें
