Local Actions (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Delete
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi
