Local Actions (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala
