Local Actions (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել
