Local Actions (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Link path
id: Jalur tautan
