Local Actions (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Link path
ja: リンクパス
