Local Actions (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Delete
jv: Busak

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen
